Forum The Crew

Forum Gamingu The Crew

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 18-02-2015 14:51:37

plox
Administrator
Skąd: Włocławek
Dołączył: 18-02-2015
Liczba postów: 26
Windows XPOpera 26.0.1656.60

Podania

Podania wrzucamy tutaj w temacie w poście.

Wymagania:
- musisz posiadać TS3
- wiek 16+(15 tez ale będziesz obserwowany jedna krzywa akcja i papatki)
- Min Gold w tamtym sezonie w tym może być jeszcze przez jakiś czas Silver IV++
- komunikatywność
- doświadczenie na pozycji na której się gra
- boostowanym mówimy NIE!!! to odrazu widać i jest to sprawdzane.
- osoby które boostują konta za pieniądze też nie są mile widziane i są zgłaszane.


Co należy podać:

-Nick w grze;
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype);
-Dywizja;
-Wiek;
-Pozycja;
-Pozycja dodatkowa;
-Najczęściej grane postacie;
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej);
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas?


Po wypełnieniu podania proszę się zgłaszać codziennie ok.19:30 na TeamSpeak.  Jeżeli nikt się nie zgłosi tzn że albo nie ma nikogo odpowiedzialnego za rekrutacje i najlepiej przyjść dzień poźniej albo jest też możliwość że twój nick nie jest zgodny z nickiem jaki wpisałeś przy tworzeniu posta.


Adres TS: t2.gametris.com:8077


Podanie musi być wypełnione przed zgłoszeniem się na TeamSpeaku.

Offline

#2 26-02-2015 20:25:32

FlowX
Crew
Dołączył: 26-02-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; FlowX
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); Facebook - > Fabian Cielepa
-Dywizja; Diamond 2 (aktualnie, bilans dodatni)
-Wiek;  18
-Pozycja;  Mid
-Pozycja dodatkowa; Top/Jungle
-Najczęściej grane postacie; Veigar, Vladimir, Zed, Xerath, Yasuo, Lissandra, Orianna, Gnar... (różnie wychodzi [sred]) )
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); Codziennie, od 17tej do 23ciej. Czasem mniej lub więcej czasu, o czym mogę oczywiście informować wcześniej.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? : Oczywiście profesjonalnie, oczekuję dojrzałości i D+ w teamie.


Pozdrawiam [dblpt])

Offline

#3 26-02-2015 20:35:30

Apuesto Arjen
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Apuesto Arjen
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo SKYPE);xaius@interia.pl
-Dywizja;unranked aktualnie / s4 d1/master tier / s3 challenger
-Wiek; 17
-Pozycja; ADC
-Pozycja dodatkowa; MID
-Najczęściej grane postacie; graves , jinx , corki , draven , ezreal , vayne
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); codziennie od 18 do 24- 1
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Oczywiscie ze chce zajmowac sie gra profesjonalnie i dalej sie rozwijac

#4 26-02-2015 21:02:06

Astarot
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Astarot
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); Facebook - > dante751303pl@wp.pl
-Dywizja; g4 ( umiejetnoci znacznie powyzej)
-Wiek;  25
-Pozycja;  supp
-Pozycja dodatkowa; Top
-Najczęściej grane postacie; prawie wszystkie supy tak w skrocie
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); 16-3
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? : profesjonalnie

#5 26-02-2015 21:28:56

Never
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze: Always 1vs9 bg
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype);sebastian.wejman@gmail.com
-Dywizja: D5
-Wiek: 20
-Pozycja: TOP
-Pozycja dodatkowa: -
-Najczęściej grane postacie: Ire rumble gnar rene mao sion liss
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); codziennie 16-24~
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Chciałbym zajmować się grą profesjonalnie.

#6 26-02-2015 21:39:14

Śrutek
Użytkownik
Dołączył: 26-02-2015
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

Co należy podać:
-Nick w grze; Krzycz Śrutek
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); https://www.facebook.com/patryk.srutkowski
-Dywizja; Platyna I
-Wiek; 17
-Pozycja; supp
-Pozycja dodatkowa; ADC
-Najczęściej grane postacie; thresh/braum/leo
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); pon-piatek (16-24), weekendy do uzgodnienia.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Oczywiście że chciałbym zająć sie grą profesjonalną lecz moze to być trudne do wykonanie ale trzeba próbowac i sie nie poddawać [dblpt])

Offline

#7 26-02-2015 23:56:24

Vestter
Gość
Windows XPChrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze;Vestter
-Kontakt dodatkowy:vester333@o2.pl
-Dywizja; Diament od s2 (aktualnie D5)
-Wiek;18
-Pozycja;TOP
-Pozycja dodatkowa;JUNGLE(kiedyś mainowałem jungle ale od czasu jak na potrzeby lanów musiałem grać topa tak jakoś zostało)
-Najczęściej grane postacie;Irelia,Gnar,Maokai,Rumble ( oraz dostosowuje się do mety, tak naprawdę mogę grać wszystkim)
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie: Jestem w stanie się dostosować do reszty.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie; Interesuje mnie tylko i wyłącznie poważny team.

#8 27-02-2015 03:44:58

Slawo6666
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Slawo6666
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); sławo19899@gmail.com, https://www.facebook.com/profile.php?id=100001639002661
-Dywizja; s IV z tendecją wzrostowa (solo q)
-Wiek; 25 lat
-Pozycja; JUNGLE
-Pozycja dodatkowa; ADC/TOP
-Najczęściej grane postacie; JUNGLE : Rek'sai, kha'zik, skarner, evelynn i vi , ADC : jinx, TOP : Darius, Maokai, Cho'gath
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); około 20 godzin tygodniowo, jeśli będzie trzeba to więcej. Co do pory to mogę się dostosować po wcześniejszym poinformowaniu
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach : tak jak najbardziej, szukam zgranego i dojrzałego zespołu. Dla mnie ta gra to bardzo dobry przykład jak bardzo jest ważna praca zespołowa [sred])

#9 27-02-2015 10:08:39

cholder
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; cholder
-Kontakt dodatkowy; przemek.cholder@gmail.com
-Dywizja; D 5
-Wiek; 20
-Pozycja; JUNGLE
-Pozycja dodatkowa; SUPPORT
-Najczęściej grane postacie; Vi , Lee Sin , Nidalee , Pantheon , Rek Sai
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); Dziennie po 4/5 h. Mogę się dostosować do reszty graczy.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas?  Jak najbardziej celuje jak najwyżej. Lecz atmosfera gry tez jest bardzo ważna. Jestem już doświadczonym graczem, mam za sobą wiele teamów i gameingów więc wiem jak ciężko jest dobrać pasującą do siebie 5-tke.

#10 27-02-2015 16:33:34

Tenya
Crew
Dołączył: 27-02-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze: Tenya
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype): Facebook: Caroline Tancia
-Dywizja: P5 (zeszły sezon P4)
-Wiek: 17
-Pozycja: ADC, support
-Pozycja dodatkowa: MID
-Najczęściej grane postacie: Janna, Nami, Ahri, Kalista, Tristana, Syndra
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej): Codziennie, 16-22.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Oczywiście, projesjonalnie. Oczekuję poważnego podejścia do gry i brania udziału we wszelakich turniejach.

Offline

#11 27-02-2015 18:06:41

Fingerstick
Crew
Dołączył: 27-02-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 27.0.1689.76

Odp: Podania

Fingerstick
e-mail; sebaseba2011@wp.pl
dywizja ; D5
wiek: 18
Pozycja: mid top adc
Najczęściej grane postacie : tristana , ezreal , graves , vladimir, lissandra
Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); siedzieć ja moge caly dzien praktycznie po szkole powiecmy ze od 15 do 22
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas; chcem się zająć grą profejonalną brac udzial w turniejach itp

Offline

#12 27-02-2015 19:17:38

Śrutek
Użytkownik
Dołączył: 26-02-2015
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

@Śrutek,

Śrutek napisał/a:

Co należy podać:
-Nick w grze; Krzycz Śrutek
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); https://www.facebook.com/patryk.srutkowski
-Dywizja; Platyna I
-Wiek; 17
-Pozycja; supp
-Pozycja dodatkowa; ADC
-Najczęściej grane postacie; thresh/braum/leo
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); pon-piatek (16-24), weekendy do uzgodnienia.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Oczywiście że chciałbym zająć sie grą profesjonalną lecz moze to być trudne do wykonanie ale trzeba próbowac i sie nie poddawać [dblpt])

Sorka za pomyłke ale Pozyjca pierwsza to: ADC  i mainy: jinx/graves/lucian

Offline

#13 27-02-2015 19:39:13

Virtin
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

Podania wrzucamy tutaj w temacie w poście.
Wymagania:
- Ts/Skype/Vent w/e wszystko
- wiek 24
- s2 plat s3 chall / s4 d1/master s3 teamowo 25 miejsce, s4 teamowo top 10 Eune
- komunikatywność
- doświadczenie na pozycji na której się gra
- boostowanym mówimy NIE!!! to odrazu widać i jest to sprawdzane.
- osoby które boostują konta za pieniądze też nie są mile widziane i są zgłaszane.

Co należy podać:
-Nick w grze; Virtin
-mwitczak1990@gmail.com
-s2 plat s3 chall / s4 d1/master s3 teamowo 25 miejsce, s4 teamowo top 10 Eune   / teraz D3
-24
-Supp
- Supp i jeszcze raz supp ( jungla ino sQ)
-Janna -3 na serwie atm , Nami , Thresh, Morg , Annie( inne suppy na wysokim poziomie też)
-Praca/ studia - zależy od 18 do 24 codziennie mogę być ale preferuje 2,3 x w tyg + weekend.
-Głównie aplikuje bo interesują mnie lany, Go4lol-e mniej (długo trwają) inne eCupy -chętnie.

Mogę callować, ustalać picki, ogarniam dobrze swapy(całe rotacje od 1 do 20 min).

Czekam na info guys i pozdrawiam, jak coś można zawsze pogadać na tsie [sred])

#14 27-02-2015 19:41:11

Virtin
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

Hej witam,
przepraszam za powyższy post( missclick miałem edytować a się dodało)
:
- Ts/Skype/Vent w/e wszystko
-Nick w grze; Virtin
-mwitczak1990@gmail.com
-s2 plat s3 chall / s4 d1/master s3 teamowo 25 miejsce, s4 teamowo top 10 Eune   / teraz D3
-24
-Supp
- Supp i jeszcze raz supp ( jungla ino sQ)
-Janna -3 na serwie atm , Nami , Thresh, Morg , Annie( inne suppy na wysokim poziomie też)
-Praca/ studia - zależy od 18 do 24 codziennie mogę być ale preferuje 2,3 x w tyg + weekend.
-Głównie aplikuje bo interesują mnie lany, Go4lol-e mniej (długo trwają) inne eCupy -chętnie.
Mogę callować, ustalać picki, ogarniam dobrze swapy(całe rotacje od 1 do 20 min).
Czekam na info guys i pozdrawiam, jak coś można zawsze pogadać na tsie.

#15 27-02-2015 20:36:21

plox
Administrator
Skąd: Włocławek
Dołączył: 18-02-2015
Liczba postów: 26
Windows 8.1Opera 27.0.1689.76

Odp: Podania

Przypominam wszystkim zeby tez na ts sie kontaktowac z nami w godz ok.19:30 codziennie:)

Offline

#16 27-02-2015 21:14:24

Bigos
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze: Bigos808
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype): bigos808@o2.pl
-Dywizja: D5
-Wiek: 19
-Pozycja: mid
-Pozycja dodatkowa: adc
-Najczęściej grane postacie: Malzahar, Orianna, Syndra, Lux, Katarina
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej): Codziennie, jakoś od 16-23
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Szukam teamu, który chciałby chodzić na turnieje.

#17 27-02-2015 23:11:56

beszczel123
Gość
Windows 7Chrome 39.0.2171.95

Odp: Podania

nicl:Beszczel123
dewizja: g5
wiek: 16 lat

#18 28-02-2015 18:43:35

Queen of Poros
Crew
Dołączył: 27-02-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze: Queen of Poros
-Kontakt dodatkowy(facebook/skype)
-dywizja: G1
-Wiek:16
-Pozycja: supp
-Pozycja dodatkowa: adc,jun
-Najczęściej grane postacie: Leona,Braum,Nami,Thresh
-Moge grać codziennie w godzinach 16-23
-Miło widziany team, z którym można byłoby wziąć udział w turniejach

Offline

#19 28-02-2015 21:40:49

Hekson
Gość
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Hekson
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); Facebook : https://www.facebook.com/HiHekson  /// e-mail - HeksonPG@interia.eu /// gg - 13448266
-Dywizja;  poprzedni Gold 1 / obecnie Diament V
-Wiek; 18 idzie 19
-Pozycja; Mid
-Pozycja dodatkowa; Jungle ewentualnie Top
-Najczęściej grane postacie; Mid : Xerath / Zed / Brand / Jungle : Vi / Kha / Mumu  ale gram wszystkim co team zechce [dblpt]D
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); obecnie szkoła pon wtorek 16+ i co 3 tydzień chodzę na noc więc Środa Czwartek jestem dostępny od 11 do końca dnia to samo sobota a Niedziela od 6 [dblpt]) reszta dni po szkole 17+ do 22-23 jak nie mam na noc [dblpt]P
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas?  -> Jak chodzi o turnieje to brałem w okolicznych (Tychy) jakiś Mikołów Katowice nigdzie dalej bo jakoś nie brnołem w to [dblpt]) turnieje przez neta jak najchętniej nie raz na ESL'u występowałem no i na miłym spędzonym czasie też zależy [dblpt]D

#20 01-03-2015 19:46:30

Suni
Gość
Windows 8.1Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze: Suni5
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype) e-mail patryk.ankiewicz@gmail.com
-Dywizja: s4 plat // aktualnie gold
-Wiek: 21
-Pozycja: Jungla
-Pozycja dodatkowa: Supp/Top
-Najczęściej grane postacie: Lee, J4, Vi, Wu
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej): Praktycznie co dzień od 17-18 do ~22
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? :Chciałbym zacząć grać profesjonalnie ale ciężko w tym wieku ale w miłym towarzystwie zawsze można posiedzieć

#21 01-03-2015 20:07:15

Fandango
Użytkownik
Dołączył: 01-03-2015
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Fandango
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); skype: stoprocent.93 / email: maciejczyk.pawel@o2.pl
-Dywizja; Platyna III
-Wiek; 21
-Pozycja; Support
-Pozycja dodatkowa; Top lane
-Najczęściej grane postacie; Support: Janna / Morgana / Leona     Top lane: Renekton / Rek-sai / Shyvana / maokai
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); od 9-16 oraz od 23-3.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Jeżeli gra będzie owocna, owszem chciałbym zająć się tym profesjonalnie. Aktualnie mieszkam w Anglii, więc przylot na lana nie jest najmniejszym problemem. Gra profesjonalna nie wyklucza miłego spędzania czasu, wszystko zależy od członków team'u.

Offline

#22 01-03-2015 20:57:35

Incarnati0nv2
Użytkownik
Dołączył: 01-03-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 36.0

Odp: Podania

-Nick w grze: Incärnäti0n v2
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); moge podac na Pw.
-Dywizja;Gold 1
-Wiek; 15
-Pozycja;ADC
-Pozycja dodatkowa;MID,TOP
-Najczęściej grane postacie; Gnar,Graves,Lucian,Jinx,Morgana etc.
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej): W poniendzialek i czwartek nie moge grac w czasie 16-19. A tak to po szkole ale tez nie zawsze zalezy co bedzie itd. Ale tak to duzo.
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas?: Wszystko zalezy od Teamu. Preferuje gre dla zabawy i takie jakby turnieje miedzy TS lub rozne.

Pozdrawiam

Offline

#23 01-03-2015 21:34:07

Patryczekk
Użytkownik
Dołączył: 01-03-2015
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 40.0.2214.115

Odp: Podania

-Nick w grze; Devcone
-Kontakt dodatkowy(e-mail, facebook albo skype); qpa1122@o2.pl
-Dywizja; plat 2
-Wiek; 21
-Pozycja; top/mid
-Pozycja dodatkowa;jungle
-Najczęściej grane postacie; Cassio, Kata, Irelia, Zed, Rengar, Rumble(ogień) (gram większością, ale wymieniłem akurat te [dblpt]) )
-Jak wygląda sytuacja z aktywnością u ciebie( ile możesz siedzieć w tygodniu i w jakich godzinach mniej więcej); cały dzień i cała noc XD
-Czy planujesz zajmować się grą profesjonalnie, brać udział w oficjalnych turniejach, czy bardziej cenisz grę towarzyską i chcesz po prostu miło spędzić czas? Podejście jak najbardziej profesjonalnie i będę brał udział we wszystkich możliwych turniejach XD

Offline

#24 02-03-2015 00:03:18

plox
Administrator
Skąd: Włocławek
Dołączył: 18-02-2015
Liczba postów: 26
Windows 8.1Opera 27.0.1689.76

Odp: Podania

REKRUTACJA JUZ ZAMKNIETA

Wszystkich ktorzy nie dotarli i ktorzy juz zostali przyjeci zapraszam na TeamSpeak  w czwartek ok godz. 19:30-20:00 na zebranie.

Z Powazaniem PloX

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
saferescuelife - sevencompany - chicagobigcity - bonkowo - teamanimal